Miniresort Na Bělidle

Naše služby

V Penzionu na Bělidle naleznete mnoho doplňkových služeb k ubytování. Snažíme se, abychom Vám co nejvíce zpříjemnili Vaši dovolenou v Českém Švýcarsku. Neustále se snažíme služby vylepšovat a přidávat nové. Máte další dotazy ke službám? Neváhejte nás kontaktovat.

Recepce

Naše recepce je Vám k dispozici denně od 8:00 do 11:00 a od 14:00 do 18:00. Mimo vyhrazené časy jsme k dispozici na e-mailové adrese info@penzion-na-belidle.cz nebo na telefonu +420 608 557 890 (do 20:00).

Check-in/ Check-out

Ubytovat se můžete od 16:00 do 18:00. Mimo tento čas je nutné kontaktovat recepci penzionu (info@penzion-na-belidle.cz, +420 608 557 890) a dohodnout se na čase příjezdu předem. Pokoje, domek i stodola musí být v den odjezdu vyklizeny do 10:00.

Snídaně

Snídaně je možné si doobjednat za 150,- Kč/ osoba, děti do 12 let 130,- Kč/ osoba. Snídaně formou bufetu je podávána ve společenské místnosti v penzionu, od 8:00 do 9:30.

Dětská postýlka

Dětskou postýlku s peřinkou, polštářkem a povlečením je možné si zapůjčit za 180 Kč/ noc.

Domácí mazlíčci

Budeme rádi, pokud k nám na Bělidlo přivezete i své domácí mazlíčky. Příplatek je 95 Kč/ noc. Jedinou podmínkou je, že nesmí zůstávat samy na pokoji, v domku nebo stodole.

Občerstvení na recepci

Na recepci, ve společenské místnosti pro Vás máme připravené drobné pochutiny jako oříšky, chipsy, nealko nápoje nebo výběr vín. V létě nabízíme i skvěle vychlazené čepované pivo (které si hosté čepují sami).

Wi-Fi připojení

Internetové Wi-Fi připojení je v celém objektu zdarma. (W-Fi signál je slabý a není vhodný pro práci.)

Parkování

Parkovat můžete přímo před budovami penzionu a stodoly zdarma.

Dětské hřiště

V příznivém počasí je k dispozici dětské venkovní hřiště. Naleznete zde různé prolézačky.

Úschovna jízdních kol

U nás bude Vaše kolo v bezpečí. Úschovu kol máme pro naše hosty zdarma.

Ohniště

Ohniště se nachází na dolní zahradě a pro všechny hosty je zcela zdarma.

Venkovní gril

U každého objektu je k dispozici gril, který mohou hosté využívat bezplatně během celého pobytu.

Venkovní posezení

Před každým objektem se nachází venkovní posezení, kde si můžete s přáteli či rodinou něco ugrilovat a v klidu posedět.

Společná kuchyň pro penzion

V penzionu se kromě společenské místnosti s krbem nachází i společná kuchyň, kde naleznete všechno potřebné vybavení pro vaření. Nachází se zde lednice, rychlovarná konvice, sporák, trouba, myčka i veškeré nádobí. Je zde k dispozici i káva nebo sáčkový čaj.

Plně vybavené kuchyň v domku a ve stodole

Domek i stodola mají plně vybavenou soukromou kuchyň s jídelnou. Naleznete zde nádobí i lednici, sporák, konvici, myčku nádobí, jednoduše vše jak u Vás doma.

Parkování

Parkovat můžete přímo před budovami penzionu a stodoly zdarma.

Rodinný miniresort Na Belidlě

Ubytování České Švýcarsko

Hledáte příjemné ubytování v Českém Švýcarsku? Jste na správné adrese. Penzion na Bělidle se nachází v Krásné Lípě, pouze 2 km od překrásného Kyjovského údolí. Ubytovat se můžete přímo v penzionu, zrekonstruované stodole, která byla postavena v roce 1770 nebo v rodinném domku u Bělidla.

Snažíme se všem hostům zpříjemnit pobyt i širokou nabídkou služeb, které nabízíme. Těšit se můžete na bohaté snídaně, dětské hřiště nebo posezení na terase. Samozřejmostí je parkování a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Rádi u nás přivítáme i Vaše domácí mazlíčci. Více informací naleznete v záložce „služby„.