Miniresort Na Bělidle

Naše pokoje

Lorem ipsum dolor sit amet…

Pokoj číslo 1

Čtyřlůžkový pokoj A s vlastní koupelnou na chodbě se nachází na prvním poschodí. Koupelna je určena pouze pro tento pokoj. V pokoji se nachází manželská postel a dvě oddělené postele.

Pokoj číslo 2 a 6

Dvoulůžkový pokoj A s vlastní koupelnou na chodbě se nachází na prvním poschodí. Koupelna je určena pouze pro tento pokoj. V pokoji se nachází manželská postel.

Pokoj číslo 3 a 4

Dvoulůžkový pokoj A s vlastní koupelnou se nachází na prvním poschodí. V pokoji se nachází manželská postel.

Pokoj číslo 5

Pětilůžkový pokoj A s vlastní koupelnou na chodbě se nachází na prvním poschodí. Koupelna je určena pouze pro tento pokoj. V pokoji se nachází manželská postel a tři jednolůžkové postele.

Přehled vybavení

Pokoje se společnou koupelnou na chodbě

Lorem ipsum dolor sit amet…

Pokoj číslo 7 a 10

Třílůžkový pokoj B se společnou koupelnou na chodbě se nachází na druhém poschodí. V pokoji se nachází manželská postel a jednolůžková postele.

V případě zájmu větší rodiny či skupiny, lze k pokoji 7 zarezervovat další dva dvoulůžkové pokoje č. 8 a 9. Všechny tři pokoje sdílejí společnou koupelnu a jsou cenově zvýhodněny.

V případě zájmu větší rodiny či skupiny, lze k pokoji 10 zarezervovat další čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj č. 11 a 12. Všechny tři pokoje sdílejí společnou koupelnu a jsou cenově zvýhodněny.

Pokoj číslo 8, 9 a 12

Dvoulůžkový pokoj B se společnou koupelnou (společná pro pokoje 7, 8, 9 a pro 10, 11, 12 ) na chodbě se nachází na druhém poschodí. V pokoji se nachází manželská postel.

Pokoj číslo 11

Čtyřlůžkový pokoj B se společnou koupelnou na chodbě (společná pro pokoje 10, 11 a 12) na chodbě se nachází na druhém poschodí. V pokoji se nachází manželská postel a dvě oddělené lůžka.