Miniresort Na Bělidle

Zrekonstruovaná stodola Českém Švýcarsku

Kompletně luxusně zrekonstruovaná bývalá stodola objektu Bělidla postavená léta Páně 1770. Stodola se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu Na Bělidle (20 m). Objekt byl citlivě, kompletně přebudován v obytné stylové stavení v letech 2013 a 2014 s maximálním ohledem na původní prvky a s použitím historických stavebních materiálů.

Přízemí Kyjovské stodoly tvoří prostorná obývací plocha s velkou rohovou rozkládací pohovkou, barem, plně vybavenou kuchyní (vč. myčky nádobí), jídelnou se dvěma stoly pro 8-10 osob a koupelnou s velkým (cca 2m²) zděným sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a pisoárem. Celé přízemí, mimo koupelnu, je jeden otevřený prostor cca 80 m². V 1. poschodí nalevo je situována mezonetová ložnice se spacím patrem (2+2 lůžka) a velkou lodžií s výhledem na jih do údolí. Uprostřed je prostorná koupelna s vanou, toaletou a umyvadlem. V pravo se nachází další ložnice se třemi lůžky a velkou šatnou (samostatná malá místnost).

Stodola je vytápěna litinovými americkými kamny na dřevo, podlahovým topením a přímotopy. Areál nabízí také velké ohniště s posezením (možnost grilování) a dětské hřiště s prolézačkami. Celá stodola je nekuřácká. Možnost ubytování i se psy (s podmínkou, že nebudou zůstávat v objektu bez dohledu).

Stravování je vlastní. Snídaně je možné domluvit v penzionu Na Bělidle (20 m).

Celková kapacita stodoly je 7 lůžek + 2 přistýlky (rozkládací pohovka), cca 140 m² obytné plochy. Parkování je přímo u objektu.

V CENĚ PRONÁJMU NENÍ ZAHRNUTA SPOTŘEBA EL. ENERGIE A SPOTŘEBA DŘEVA 150 KČ DEN.