Miniresort auf Belidlo

Unsere Dienstleistungen

Es gibt viele zusätzliche Dienstleistungen zur Unterkunft in der Pension Na Bělidle. Wir versuchen, Ihren Urlaub in der Böhmischen Schweiz so angenehm wie möglich zu gestalten. Wir sind ständig bemüht, unsere Dienstleistungen zu verbessern und neue hinzuzufügen. Haben Sie weitere Fragen zu unseren Dienstleistungen? Zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren.

Rezeption

Naše recepce je Vám k dispozici denně od 8:00 do 11:00 a od 14:00 do 18:00. Mimo vyhrazené časy jsme k dispozici na e-mailové adrese info@penzion-na-belidle.cz nebo na telefonu +420 608 557 890 (do 20:00).

Check-in/ Check-out

Ubytovat se můžete od 16:00 do 18:00. Mimo tento čas je nutné kontaktovat recepci penzionu (info@penzion-na-belidle.cz, +420 608 557 890) a dohodnout se na čase příjezdu předem. Pokoje, domek i stodola musí být v den odjezdu vyklizeny do 10:00.

Frühstück

Snídaně je možné si doobjednat za 150,- Kč/ osoba, děti do 12 let 130,- Kč/ osoba. Snídaně formou bufetu je podávána ve společenské místnosti v penzionu, od 8:00 do 9:30.

Babybettchen

Dětskou postýlku s peřinkou, polštářkem a povlečením je možné si zapůjčit za 180 Kč/ noc.

Haustiere

Budeme rádi, pokud k nám na Bělidlo přivezete i své domácí mazlíčky. Příplatek je 95 Kč/ noc. Jedinou podmínkou je, že nesmí zůstávat samy na pokoji, v domku nebo stodole.

Refreshments at the reception

Na recepci, ve společenské místnosti pro Vás máme připravené drobné pochutiny jako oříšky, chipsy, nealko nápoje nebo výběr vín. V létě nabízíme i skvěle vychlazené čepované pivo (které si hosté čepují sami).

Wi-Fi

Internetové Wi-Fi připojení je v celém objektu zdarma. (W-Fi signál je slabý a není vhodný pro práci.)

Parking

Parkovat můžete přímo před budovami penzionu a stodoly zdarma.

Dětské hřiště

V příznivém počasí je k dispozici dětské venkovní hřiště. Naleznete zde různé prolézačky.

Úschovna jízdních kol

U nás bude Vaše kolo v bezpečí. Úschovu kol máme pro naše hosty zdarma.

Ohniště

Ohniště se nachází na dolní zahradě a pro všechny hosty je zcela zdarma.

Venkovní gril

U každého objektu je k dispozici gril, který mohou hosté využívat bezplatně během celého pobytu.

Venkovní posezení

Před každým objektem se nachází venkovní posezení, kde si můžete s přáteli či rodinou něco ugrilovat a v klidu posedět.

Společná kuchyň pro penzion

V penzionu se kromě společenské místnosti s krbem nachází i společná kuchyň, kde naleznete všechno potřebné vybavení pro vaření. Nachází se zde lednice, rychlovarná konvice, sporák, trouba, myčka i veškeré nádobí. Je zde k dispozici i káva nebo sáčkový čaj.

Plně vybavené kuchyň v domku a ve stodole

Domek i stodola mají plně vybavenou soukromou kuchyň s jídelnou. Naleznete zde nádobí i lednici, sporák, konvici, myčku nádobí, jednoduše vše jak u Vás doma.

Parkování

Parkovat můžete přímo před budovami penzionu a stodoly zdarma.